Září 2012

Malé info:

25. září 2012 v 13:58 Jiné
Ahoj, asi jste si všimli, že se na blogu moc neobjevuju, ale nebojte blog bude fungovat dál :) Pokusím se přidat alespoň jeden článek za týden.

Mnoho důvodů proč je Mitchel Musso totálně boží!!!

21. září 2012 v 20:59 | Maggie611XD
Úplně božsky zpívá:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pkrsJMUea54
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pkrsJMUea54

Dokáže spolupracovat s ostatními:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eIXPGIvSb_w

Je to děsně hustej týpek
I když mu to sluší spíš na kameře, najdou se i fotky kde vypadá lidsky:
A navíc je vynikající herec:
JE PROSTĚ BOŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(až na ty náušnice :D)

Výměna blogů - informace a přihlášení

11. září 2012 v 19:32 | Maggie611
Úvodem:
Určitě všichni znáte Reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy vymění své domácnosti na deset dní a tak získají nové zkušenosti? Napadlo mě - co to samé udělat i s blogy?

Jak to bude vypadat:
Takže, dva admini/ky si své blogy vymění přesně na jeden týden. Začátek a konec výměny určuju já - dám vědět na blogy účastníků a na svůj. Admini na cizím blogu nesmí dělat žádné neplechy, které by se majiteli blogu nelíbily a také musí každý den přidat alespoň jeden článek. Ještě před soutěží si účastníci nějakým způsobem (po mailu, blogu, fb...) sdělí hesla. Po skončení soutěže udělám rozhovor s účastníky a vytvořím z toho článek na blog.

Jak se stát účastníkem:
Stačí napsat do komentářů:
1) svůj blog
2) přezdívku
3) *
* = napíšete buď: a) je mi jedno s kým budu, b) vyzívám k výměně blog: (a napíšete adresu blogu a jméno admina - nejdřív ale musíte na výměnu toho koho vyzíváte upozornit a přimět aby se sem také zapsal - když tak nebude do týdne, bude platit možnost a) )

tak se hlašte :D

přihlášení: 0

Nastanou změny

11. září 2012 v 18:13 | Maggie611XD |  Jiné
Ahoj lidi,
chci vás jen informovat o menších či větších změnáchtady na blogu, aby to tu bylo lepší, hezčí, přehlednější a tak dále. Také se chci omluvit za svou neaktivitu v poslední době a vůbec přes prázdniny, jenže mám na starost ještě několik blogů a do toho škola a píšu knížku (teda spíš už jenom upravuju a kreslím obrázky). No a ještě jsem chtěla....jo už vim. Chci vás na blogu taky do něčeho zapojit, takže přibydou testíky, soutěže, křížovky, taková blogová reality show - však se nechte překvapit.
Tak se těšte :D

Životopis

1. září 2012 v 19:40
Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana, kde hrál Olivera přátelí se se zpěvačkami Emily Osment a Miley Cyrus.