Březen 2013

SONC 3: finále

31. března 2013 v 21:21
Takže, máme tu finále:

Artep135 - Debby RyanLucka - Steve ValentineLucka - Logan Miller


Čauky mňauky...:D

25. března 2013 v 22:02 | Maggie611XD |  Diary&blog
(Varování: Budu se zase hodně rozkecávat, ale bude to i o blogu tak si to aspoň nějak přelítněte očima, ju? :D )
Mám dobrou náladu, i přesto, že dnešek byl jedna velká pohroma. A víte proč jsem i přesto happy? Protože mám v sobě asi třičtvrtě litru kafe všeho druhu a takovou haldu cukru...to mě trochu povzbudilo po fyzické stránce a tu psychickou jsem donutila všechno hodit za hlavu, poňáč jinak by mi z toho hráblo...(15 let zkušeností ;) )
Co se týče blogu, hooooodně klesla návštěvnost...popravdě řečeno až k nule, a samozřejmě to bylo způsobeno hlavně i mojí neaktivitou, ale znáte to, rodiče, škola, kamarádi....no je toho trochu moc a čas se bohužel nedá zastavit ani zpomalit. Připadá mi, jakoby čas ubíhal stále rychleji a myslím, že nejsem jedinná...myslím, že konec světa nastane až už se čas nebude moc zrychlit a země exploduje....třeba (další moje šílená teorie....:D)
Nevím jestli jste to četli, nejspíš ne, chtěla jsem tenhle blog zrušit, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho nezruším :) Ale zruším svůj blog o Red Dwarfu (smeg-head.blog.cz) a tenhle blog hodně na Červenej trpaslík zaměrim, páč nemam o čem jinym moc psát...:D
No a .... asi teď budu hodně tvořit Jumpy videa na youtube (j-u-m-p-y.blog.cz), tak je sem budu házet :)
Jo a zítra je poslední možnost hlaovat v SONC, tak hlasujte :D Pak bude vyhodnocení+další kolo (semifinále) a....asi někdy o víkendu bych dala finále, no :D
Tak se mějte pěkně, ahoj :)
P.S.: Taky trochu promažu a poupravím rubriky a menu...chci to tu zaměřit na Red Dwarf, Caitlyn Taylor Love, Musso brothers a nějakou hudbu :)

Jumpy international :)

24. března 2013 v 15:30 Moje výtvory
druhé Jumpy video :D


Jumpy video

23. března 2013 v 11:20 Moje výtvory
Vytvořila jsem Jumpy video, snad se bude líbit :D


SONC 3: kolo 2. část 3

22. března 2013 v 8:00
Artep135 - Debby RyanLucka - Stephen Full

Potřebuju hlááás!

21. března 2013 v 14:15 | Maggie611XD
Ahoj, potřebuju hlas pro Tinku Hessenheffer, tady: http://tsl-ondeck.blog.cz/1303/sonp-treti-ctvrtfinale
Prohrávám o jeden hlas a dneska to končí. Prosím prosím prstíčkem hrabu...:) Plosííím


Hlasujte pro mě a Tinku! :D

18. března 2013 v 20:00
Ahoj, potřebovala bych hlasy na blogu tsl-ondeck.blog.cz kde jsem přihlášená v SONP s Tinkou Hessenhefferovou :) Je mi jasné, že hodně lidí bude hlasovat pro Alex Russo, protože hodně lidí má rádo Kouzelníky z Waverly (absolutně nechápu -_-) a takže je konkurence silná a já bych ráda Tinku probojovala co nejvýš, děkuju :)
Hlasovat můžete zde

Co se bude dít - je mi to líto :'(

17. března 2013 v 19:03 Diary&blog
Takže...jak jste si asi všimly, změnila jsem layout...docela se mi líbí, akorát jsem ho sem ještě nedoinstalovala, takže to možná ještě dodělam. Ale vím že jsem se s tím nastavením moc nepatlala, protože: po tom co dokončím SONC, rozdám ty diplomy atd. tak ... ach jo, nepíše se mi to snadno, ale upřímě, už tady nemám o čem psát, přestěhuju se na můj blog black-anchor.blog.cz. Nemám tu už o čem psát a chodím sem jen kvůli SONC... Potom se samozřejmě uskuteční kontrola affs, abych vás nikde neztratila a samozřejmě vám dám vědět. S tímhle blogem jsem toho hodně zažila a mám ho už třetím rokem, ale bohužel se budeme muset rozloučit. Takže, zrovna na black-anchor stěhuju básničky, grafika už tam je :)

Yellowcard - Empty Aparment

17. března 2013 v 14:39 | Maggie611XD |  Hudba
Na tuhle písničku jsem narazila ped pár lety, když jsem si jí omylem stáhla. Poslechla jsem si ji a dost se mi zalíbila, od Yellowcard je ještě pěkná písnička Rough Landing Holly, která zazněla v mojí neoblíbenější hře FlatOut 2...asi takhle jsem se k nim dostala.
Promiňte, dneska mi nějak nejde psát :)

SONC 3: kolo 2. část 2

16. března 2013 v 21:19
Artep135 - Caitlyn Taylor Love
Lucka - Steve Valentine