Juliet Simms - All Or Nothing EP

10. února 2015 v 22:09 | Magg |  Hudba
"Cože? Juliet konečně něco zplodila?"
Ano, je to tak. Musím uznat, že jsem se trochu bála, co z toho vyjde - bude to pomalá akustika jako ty poslední nebo se Juliet nechala strhnout populární hudbou? Díky bohu, ani jedno!
Klikám na video obsahující celé album a mačkám play. Už na mě hýká první písnička, jmenovkyně alba. Trochu se zděsím, pak ale uslyším basu a bicí a říkám si: "Je to dobrý." Sice to neni muj styl, ale prosím, má to rytmus, melodii a neni to špatně provedený. Jedem dál.
Mystified? Pecka! Možná až příliš zadních vokálů s citoslovcem "ů" - přecejen oceníme, když celá písnička není kompletně vyplněná hlasem, dejme prostor i hudebním nástrojům! Ale tohle mi na Juliet trošku vadilo vždycky, takže to vlastně mohu počítat, jako její osobní styl. Jinak písnička jako taková je krásně vlezlá, chytlavá, melodická - co víc si přát? Víc metalu, já vím, ale potlačme na chvíli své přirozené pudy.
Následuje Evangeline - hodně dobrá. I přesto, že Julietina hudba stále více vybočuje z mého obvyklého stylu, tuhle písničku jsem si okamžitě stáhla. Opravdu hodně se mi usadila do mozku, což je však z hlediska hudbuhodnotícího (dojčmááán, entschuldigung) ale dobře ne? Chceme písničky, co si lidi budou přehrávat v hlavě.
Písničku End Of The World znám už docela dlouho, v All Or Nothing je však nově provedená a po hudební stránce hodně upravená. Je pravda, že by původní kompletně akustická verze do alba absolutně nezapadala, ale stejně se mi líbila mnohem víc. Ta nová ale taky není úplně špatná.
Not Broken Yet... Jo, chtělo to nějakou klidovku, to album se hezky poslouchá jako celek. Hezká, klidná, pohodová - o lásce, jak jinak :D. Sice ty Andyho zadní vokály jsou jakési...podivné a jejich hlasy mi moc dohromady nejdou, ale chápu, proč to chtěli udělat spolu :).
Opět zaláskovaná Before It Rains - možná až moc uječená, další z Julietiných prvků, které jí vytýkám. Ale jinak hodně dobrá.
Celé album bych zhodnotila jako velmi dobré, dejme tak.. 9 bodů z 10. Těším se, co přijde dál.

Juliet Simms - All Or Nothing EP: https://www.youtube.com/watch?v=igg7CxBAVYw

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama